Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.

“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.

“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2508150697.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 180 / 230
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #561

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.

    “Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #407

    Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.

    Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.
    Estimate: € 180 / 240
  • #435

    Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #701

    Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.

    Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #6

    Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.

    Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #717

    “Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.

    “Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #611

    Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.

    Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #2

    Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.
    Estimate: € 200 / 300
  • #387

    “De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.

    “Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Een bolle hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne sphérique en bronze et verre.
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #12

    Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.

    Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    “Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #211
    X. Raphanel

    “Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    “Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.

    “Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #610

    Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.

    Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    “Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.

    “Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #323

    “Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #547

    Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.

    Nu debout en plâtre. Porte une signature.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #586

    Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.

    Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.
    Estimate: € 200 / 300
  • #657

    Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.

    Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Een Afrikaans hoofd van brons.

    Tête africaine en bronze.
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.

    Koro en bronze décoré de sept éléphants.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #80

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 8,29 g
    Estimate: € 80 / 130
  • #329

    “Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd onleesbaar.

    “Fleurs”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Staande klok met eikenhouten kast. Koperen wijzerplaat gemerkt William Gough, London. Met uren, minuten en dag.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre marqué William Gough, London. Avec heures, minutes et jours.
    Dim. H. 240 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #166
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #124

    “Vissers op de vijver”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXde eeuw.

    “Pêcheurs sur un étang”. Huile sur toile. Non signée. XIXe siècle.
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    Dim. 60,56 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #759
    Limoges

    Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.
    Estimate: € 100 / 150
  • #19

    Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.
    Estimate: € 120 / 200
  • #231

    Een fishtank van Chinees porselein met een Cantondecor.

    Jardinière en porcelaine de Chine à décor Canton de personnages.
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #317
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met paarse details.

    Vase en cristal taillé aux détails mauves.
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400
    Claire E.A.

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    Estimate: € 80 / 120
  • #126

    Een ovale mahoniehouten tafel in Regency-stijl. Met twee verlengbladen.

    Table ovale en acajou de style Regency. Deux allonges.
    Dim. L 220 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More