Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Agnès Maignien-Vasseur’. 19e Eeuws portret, olieverf op doek. Niet getekend.
Period: 19e eeuw

‘Agnès Maignien-Vasseur’. 19e Eeuws portret, olieverf op doek. Niet getekend.

'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
Dim. 25/20 cm
SKU: 2705250104.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #104
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Boomgaard in de lente”. Litho. Gesigneerd en genummerd 67/100.

    "Orchard in Spring". Lithograph. Signed and numbered 67/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    “Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.

    "Mediterranean esplanade". Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    ‘Landschap met boerderijen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    "Landscape with Farmhouses". Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Perez

    “Gestileerde vrouw met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie links boven.

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    “Zeilboot en sloep bij de oever”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboat and dinghy by the shore." Lithograph. Signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Drie drukwerken waarvan een geïllustreerde tekst en twee astrologische reproducties.

    Three printed works, one with illustrated text and two astrological reproductions.
    No longer available
    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    No longer available
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Jacques Delvaux

    ‘Knotwilgen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    'Willow trees'. Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    “Reliëfcompositie in rood, geel en zwart”. Olieverf en gips op doek. Niet gesigneerd.

    "Relief composition in red, yellow, and black. Oil paint and plaster on canvas. Not signed."
    No longer available
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #122
    Georges Steel

    “Portret van een jonge vrouw met hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.

    "Portrait of a young woman with a headscarf." Oil on canvas. Signed and dated 1984.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    No longer available
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    No longer available
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    “Indische danseressen”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1971

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    No longer available
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    “Stadszicht met kerktoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    “Pagode bij een meer met Fuji Yama op de achtergrond”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by a lake with Mount Fuji in the background." Mixed media. Signed. Japanese artwork.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    “Pagode bij het water”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #72

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    No longer available
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #128
    Delheid

    Een lot van 24 zilveren vorken en lepels van gevarieerd makelij waaronder 3 gemerkt Delheid, verder hoofdzakelijk Belgische keuren waaronder van voor 1868. 1335 gram.

    A lot of 24 silver forks and spoons of varied types including 3 marked Delheid, mainly Belgian hallmarks from before 1868. 1335 grams.
    No longer available
    Dim. oa AG 950‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #257

    Lot van 4 Westerwald aardewerken schenkkannen en een vaas met een herstelling aan de basis.

    Lot of 4 Westerwald earthenware jugs and a vase with a repair at the base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    No longer available
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #66

    Een massief eikenhouten kapstok voor 9 jassen.

    A solid oak coat rack for 9 coats.
    No longer available
    Dim. h 173 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92

    Geslepen spiegel in koperen kader. Versierd in barokstijl met druiventrossen.

    Cut glass mirror in a copper frame. Decorated in baroque style with grapes clusters.
    No longer available
    Dim. 92/53 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #316

    Antieke eikenhouten koffer met onderaan twee laden. Messing slotplaat, herstelling nodig aan de scharnieren.

    Antique oak chest with two drawers at the bottom. Brass lock plate, hinges need repair.
    No longer available
    Dim. H 59, B 84, D 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #28

    Een blauw en wit geglazuurde art-deco ijsbeer. Genummerd ‘36096’. Niet gemerkt.

    A blue and white glazed Art Deco polar bear. Numbered ‘36096’. Not marked.
    No longer available
    Dim. H 16, L 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #590
    Fossil

    Een roestvrij stalen herenhorloge met originele bruine polsband.

    A stainless steel men's watch with original brown strap.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Groenglazen roemer, gegraveerd met de tekst ‘Amicos’, spinnen en een libelle. Uitzonderlijk groot formaat.

    Green glass rummer, engraved with the text 'Amicos', spiders, and a dragonfly. Exceptionally large size.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 mei van 10.00u tot 17.00u

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 May 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More