#200
No longer available -
#310
No longer available -
No longer available -
#305
No longer available -
#363
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#293
No longer available -
Clos Apalta D.O. Valle de Colchagua - Valle de Apalta Dom. Bournet-Lapostolle - Clos Apalta, Santa Cruz, Chile M.O. 2014 aantal: 10 Bt. James Suckling: 100/100
No longer available -
#308
No longer available -
#405
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#203
No longer available -
#174
Ch. Austerlitz A.C. Saint-Emilion
1979 aantal: 12 Bt. BN à VTS, zeer vuile en beschadigde etiketten