#431
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#156
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 1 Bt. MS, vaag etiket
No longer available -
#142
Ch. Latour à Pomerol A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 6 Bt. BN à TS, vuile etiketten
No longer available -
#63
Lot witte bourgogne
aantal: 10 Bt. Corton-Charlemagne A.C. Grand cru Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1974 aantal: 1 Bt. Corton-Charlemagne A.C. Grand cru André Nudant & Fils, Ladoix-Serrigny M.O. 1976 aantal: 1 Bt. Chablis 1e Cru Les Fourneaux A.C.
Baron St-Jean, St-Jean d’Ardières M.O. 1992 aantal: 1 Bt. Chablis 1e Cru Fourchaume A.C.
Dom. de l’Eglantière, Jean Durup, Maligny M.O. 1993 aantal: 1 Bt. Chablis 1e Cru Vaucoupin A.C.
Alain Gautheron, Chablis M.P. 2001 aanta(..)
No longer available -
#235
Meursault 1e Cru Les Genevrières A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 1999 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#7
Lot witte wijn
aantal: 6 Bt. Gewurztraminer Gloeckelberg A.C. Alsace Grand Cru Jean-Marie Koehly, Kintzheim M.O. 1997 aantal: 1 Bt. Tokay Pinot Gris Rittersberg A.C. Alsace Jean-Paul Schmitt, Scherwiller M.O. 1999 aantal: 2 Bt. Tokay Pinot Gris Jubilée Hugel A.C. Alsace Hugel & Fils, Riquewihr M.O. 1998 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#389
No longer available -
#247
No longer available -
#348
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2007 aantal: 12 Bt. kist beschadigd
No longer available -
#364
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#185
Vougeot Clos du Village A.C. Leymarie, Vougeot M.P. 1988 aantal: 3 Mag.