#422
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#359
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#124
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1973 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#384
No longer available -
#200
No longer available -
#282
Nuits-St-Georges 1e Cru aux Allots A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. O.D. 2003 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#66
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Chambolle-Musigny A.C. Héritiers Forrest, La Chapelle de Guinchay
1959 aantal: 1 Bt. 6 cmBeaune 1e Cru Clos des Mouches A.C. Chanson Père & Fils, Beaune
1972 aantal: 3 Bt. 8 cm, etiketten zwaar beschadigdBourgogne Rouge A.C. Dom. St-Arroman Pierre, St-Denis de Vaux
1979 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#228
Clos du Vieux Plateau Certan A.C. Pomerol
M.P. O.K. 1996 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#363
No longer available -
#223
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 1994 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#235
Meursault 1e Cru Les Genevrières A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 1999 aantal: 12 Bt.