#305
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#404
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#193
Ch. Barbeyron A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#67
Lot rode bourgogne
aantal: 6 Bt. Bourgogne A.C. Sélection H. & J. Chassagne, Argentat
1961 aantal: 1 Bt. 6 cmEchezeaux A.C. Grand cru Labaume
1967 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChambolle-Musigny A.C. Bernard Grivelet, Chambolle M.O. 1970 aantal: 1 Bt. Charmes-Chambertin A.C. Grand cru Dom. Tortochot, Gevrey M.D. 1983 aantal: 1 Bt. 5 cmEchezeaux A.C. Grand cru François Lamadon, Vosne M.P. 1996 aantal: 1 Bt. Pommard A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 2010 aantal:(..)
No longer available -
#60
Lot witte bourgogne
aantal: 11 Bt Puligny-Montrachet les Pucelles A.C 1e cru Henri Boillot, Volnay M.O. 1972 aantal: 1 Bt Chassagne-Montrachet Blanc A.C. - Tastevinage Moillard-Grivot, Nuits M.O. 1962 aantal: 1 Bt Meursault 1e Cru Les Genevrières A.C Maurice Carsac, Gajac M.O. 1972 aantal: 2 Bt Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C. Marcel Vincent, Ch. de Fuissé M.O. 1976 aantal: 1 Bt Bourgogne Aligoté A.C. Ch. de Puligny, Roland Thévenin M.D. 1977 aantal: 1 Bt Hospice d(..)
No longer available -
#48
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Bt. Margaux A.C.
1953 aantal: 1 Bt. lsDom. du Jaugaret A.C. St-Julien
1954 aantal: 1 Bt. lsCh. Rocher-Figeac A.C. St-Emilion
1970 aantal: 1 Bt. bnCh. Millet A.C. Graves
M.C. 1970 aantal: 1 Bt. tsCh. Croizet-Bages A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. Jean Faure A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#138
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#191
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#339
Trivento Cabernet-Merlot Wine of Argentina Concha y Toro’s Argentine Winery M.O. 2004 aantal: 11 Bt. MS
No longer available -
#257
Ch. Pierrail A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2000 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#163
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1976 aantal: 12 Bt. TS à LS, enkele vuile en etiketten