#232
Ch. La Fleur Cravignac A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1997 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#34
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Bt Ch. Lartaude A.C. Côtes de Bourg
M.P. K. 1982 aantal: 3 Bt Ch. Clos de Lacaussade A.C. Moulis
M.C. K. 1990 aantal: 3 Bt
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#119
Ch Clos Neuf A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. MS à LS
No longer available -
#52
Lot rode bordeaux
aantal: 9 Bt. Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 1967 aantal: 3 Bt. TS, vuile etikettenCh. La Gaffelière Naude A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
1962 aantal: 1 Bt. MSCh. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1973 aantal: 5 Bt. TS, vuile etiketten
No longer available -
#268
No longer available -
#9
Lot witte wijn
aantal: 12 Muscat de Beaumes de Venise Ambré A.C. Vignerons de Beaumes de Venise M.O.
aantal: 1 50 cl Dom. Régis Boucabeille A.C. Rivesaltes - Vin doux naturel
M.O.
aantal: 1 50 cl Dom. de Durban A.C. Muscat de Beaumes de Venise Lydier & Fils, Beaumes M.O. 1998 aantal: 2 Bt. Muscat de Beaumes de Venise Bois Doré A.C. Muscat de Beaumes de Venise Vignerons de Beaumes de Venise M.O. 1998 aantal: 1 Bt. Muscat de Beaumes de Venise Bois Doré A.C. Muscat de Be(..)
No longer available -
#109
Ch. St-Christophe A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1970 aantal: 7 Bt TS à MS
No longer available -
#348
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2007 aantal: 12 Bt. kist beschadigd
No longer available -
#190
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#294
No longer available -
#356
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt