Albasten buste van Christus op marmeren voet.

Alabaster bust of Christ on marble base.
Dim. H 36, B 35 cm
SKU: 2705250141.
Categories: albast, Beeld.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 70 / 100

  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #313

    Een bronzen beeld van een olifant met geheven slurf, niet gesigneerd.

    A bronze sculpture of an elephant with a raised trunk, unsigned.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78
    Bonito

    Een sculptuur van een bronzen hand met een kristal op zwart marmeren sokkel, gesigneerd Bonito. Met opschrift.

    A sculpture of a bronze hand with a crystal on a black marble base, signed Bonito. With inscription.
    Dim. 11 x 18 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Gesculpteerde houten salontafel met een decor van strijdgewoel. Met 4 bijpassende wigvormige krukjes.

    Carved wooden coffee table with a decor of a battlefield. With 4 matching wedge-shaped stools.
    Dim. H 52, Ø 80 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #118

    Een set van 2 grote antieke porseleinen wandkandelaars met putti.

    A set of 2 large antique porcelain wall sconces with putti.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208
    May Claerhout

    ‘Het boerenpaard versus de tractor’. Een terracotta hoogreliëf in twee delen. Getekend.

    ‘The Farm Horse versus the Tractor’. A terracotta high relief in two parts. Signed.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #138

    Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt en genummerd ‘404407’. Mist 1 tand.

    A glazed earthenware sculpture of a polar bear, Art Deco style, marked and numbered '404407' at the bottom. Missing 1 tooth.
    Dim. H 14, L 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #427

    “Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.

    "At the table", a porcelain group depicting a mother with 3 children and a dog. Small damage to the mother's hairpiece. Marked with a crowned F.
    Dim. 18 x 25 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #572

    Gipsen beeld van Farao Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.

    Plaster statue of Pharaoh Ramses II with hieroglyphics, on black base.
    Dim. Hoogte 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Een messingen lampenvoet voorstellend een engeltje met toorts.

    A brass lamp base depicting an angel holding a torch.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #18

    ‘Verliefd koppeltje’. Porseleinen groepje, gemerkt; Buen Retiro. Het hoofd van de vrouw is gelijmd.

    'Infatuated Couple'. Porcelain group, marked; Buen Retiro. The head of the woman has been glued.
    Dim. Hoogte 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #187

    Een albasten beeld van een jong meisje met een kleuter. Niet gesigneerd.

    An alabaster sculpture of a young girl with a toddler. Not signed.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #71

    “Muzikanten”, een porseleinen groep met een pianist, een fluitist en een cellist. Strijkstok van de cellist manco. Gemerkt.

    "Musicians", a porcelain group featuring a pianist, a flutist, and a cellist. Missing the cellist's bow. Marked.
    Dim. 25 x 21 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #7

    Een paar Staffordshire beeldjes van een koppel in oosterse kledij. De vrouw heeft een bakfout en het hoofdje is gelijmd.

    A pair of Staffordshire figurines depicting a couple in oriental clothing. The woman has a kiln flaw and the head is glued.
    Dim. Hoogte 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Albasten sierkruik. Versierd met koperen banden in relief.

    Alabaster decorative object in the shape of a jug. Decorated with raised copper bands.
    Dim. Hoogte 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    Een grote vertinde metalen lampenvoet voorstellend een putti met lauwerkrans.

    A large tin-plated metal lamp base depicting a putto with a laurel wreath.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #220

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.50 ct, and a central sapphire of approximately 0.50 ct.
    Dim. 3,63 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #190

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    Dim. Bruto: 78,20 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #96

    Een paar rijkelijke gebeeldhouwde eikenhouten stoelen. Gebogen armleuningen eindigend in hoofden, opengewerkte ruggen en voorste poten met een wielmotief en een wapenschild.

    A pair of richly carved oak chairs. Curved armrests ending in faces, openwork backs, front legs with a wheel motif, and a coat of arms.
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, bordeaux en kleurloos, gemerkt met etiket en onderaan: Val Saint Lambert en M.

    A cut crystal vase, bordeaux and colorless, marked with label and at bottom: Val Saint Lambert and M.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #26

    Een geglazuurd keramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.

    A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.
    Dim. h 60 cm (voet)
    Estimate: € 30 / 50
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een handgeknoopte Bochara loper.

    A hand-knotted Bukhara runner.
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt.

    A hand-knotted Bidjar carpet.
    Dim. 124 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    ‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.

    ‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner.
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #161
    F. Aerts

    “De Denker”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een zittend man, gesigneerd F. Aerts.

    "The Thinker," a sculpted oak wood statue of a seated man, signed F. Aerts.
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00