Other lots in this auction
-
#445Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Een kleine gefineerde commode met twee laden en een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. b: 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#389“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
“HI. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Bas relief en marbre.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#34Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een opengewerkte sierterrine met reliëfdecor (zonder deksel), een vaas met zilveren voet (gerestaureerd), twee lampenvoeten en een cilindervormige dekselpot. Handgeschilderde decors. Eind XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles et de France, comprenant une soupière ornementale ajourée à décor en relief (sans couvercle), un vase à base d'argent (restauré), deux pieds de lampe et une jarre cylindrique à couvercle. décors peints. Fin XIXe siècle .No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Willem Van Aerden“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 109 x 62 cmEstimate: € 90 / 110 -
#427“Liggend naakt”. Een ingekaderd kunstwerk in cloisonnétechniek. In doos.
Nu couché. Une œuvre d'art encadrée en technique cloisonnée. En boîte.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1Goebel, Germany“Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120 / 200 -
#373Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.
Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50

