Other lots in this auction
-
#66Een notenhouten schommelstoel.
Une chaise berçante en noyer.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#379“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#334“Man in interieur”. & “Poort”. Twee kleurenetsen. Resp. gesigneerd Louis Peeters en Alfred Van Neste buiten de plaat en beide genummerd op 350 exemplaren.
Homme dans un intérieur. & Portail. Deux gravures en couleurs. Signées Louis Peeters et Alfred Van Neste hors planche et toutes deux numérotées sur 350 exemplaires.No longer availableDim. 52 x 36 & 32,5 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een bronzen brievenopener, versierd met een kalkoen op het handvat.
Un coupe-papier en bronze, décoré d'une dinde sur la poignée.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. VVS Extra White.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct. VVS Extra White.No longer availableDim. 4,69 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Goebel, GermanyDrie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Lambert (?)“Jonge vrouw op schommel”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.
Jeune femme à la balançoire. Huile sur toile. Signée en bas à gauche. XIXème siècle. Vernis à remplacer.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#244Leo Jordaens“Zicht op Antwerpen vanaf Het Vlaams Hoofd”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'Anvers depuis Het Vlaams Hoofd. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een lot van vier reliëfjes van brons of koper, waarbij één met afbeelding van Sint Jozef, één met afbeelding van Mathias Corvinus van Hongarije, een asbakje met een bloem en een reliëf met een herenprofiel.
Un lot de quatre reliefs en bronze ou en cuivre, un avec une image de Saint Joseph, un avec une image de Mathias Corvinus de Hongrie, un cendrier avec une fleur et un relief avec un profil masculin.No longer availableDim. Ø: 9, 10 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500

