#72René Engelen“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 64.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#805Vijf diverse oude naaimachines van gelakt metaal, waarvan één met de oorspronkelijke doos.
Cinq machines à coudre à jouer anciennes en métal laqué dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#148Een paar aardewerken tabakspotten zonder deksels.
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#379Gerard Cox“Duinlandschap met meeuwen boven zee”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes et aux mouettes au dessus de la mer”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#553Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.
Visage de femme en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#831Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#264“Madonna met kind” & “Vrouw bij het raam. Resp. Olieverf op doek en paneel en gesigneerd Wernaers & De Loose.
“Vierge à l’enfant” et “Femme devant la fenêtre”. Huile sur toile et sur panneau, signés respectivement Wernaers et De Loose.No longer availableDim. 22 x 16 & 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
#652“Man met mand”. Japanse ivoren netsuké.
“Homme et corbeille”. Netsuké japonais en ivoire.No longer availableDim. H.5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#349Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50