#71
Een grote kleurloze fles met kraantje. Italiaans werk.
#104
Een vis van kleurloos Muranoglas.
#81
Een geweerloop.
#245Steiff
Een lot pluchen dieren. 2 honden, een beer, olifant en een schaap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/45 -
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#119
Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.
Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/25 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#204
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
#7
#141Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 20/30 -
#132Val Saint Lambert
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 70/100