Similar lots by type
-
#308
“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#661
Twee boeken:- “De Tweede Wereldoorlog in kleur”. Tom Hartman & Robert Hunt. Bussum, 1975.- “D-day”. Dan Van der Vat. Ed. Lannoo. Tielt, 2003.
Deux livres : - La Seconde Guerre mondiale en couleurs. Tom Hartman & Robert Hunt. Bussum, 1975. - D-day. Dan Van der Vat. Ed. Lannoo. Tielt, 2003 .No longer availableEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#529Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#611
Een gesculpteerd beeld en doosje van coromandelhout, Balinees werk. Het doosje is gemerkt ‘Njana Tilem Gallery’.
Une statue sculptée et une boîte en bois de coromandel, travail balinais. La boîte est marquée 'Njana Tilem Gallery'.No longer availableDim. H 58 cm & 21 x 10 cmEstimate: € 70/100 -
#378
Een paar zwartgeglazuurde porseleinen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 58 cm (met kap)Estimate: € 100/120 -
#167
Een breed palissanderhouten buffet met zes deuren en centraal vijf laden. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Un large buffet en palissandre à six portes et cinq tiroirs centraux. Epoque Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 91 x 350 x 60 cmEstimate: € 300/500 -
#275
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +-1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1200/1300 -
#276
Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
Un piédestal en bois avec dessus en marbre vert.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39cmEstimate: € 60/100 -
#244Leo Jordaens
“Zicht op Antwerpen vanaf Het Vlaams Hoofd”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'Anvers depuis Het Vlaams Hoofd. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 107 cmEstimate: € 80/120 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#570
Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180 -
#88
“Bakker”. Een bronzen beeldje.
Boulanger. Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#365
Een lot van acht beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele in de geest van M.I. Hummel.
Un lot de huit figurines en biscuit multicolores, certaines dans l'esprit de M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#634Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Waterdraagster langs het water met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Porteur d'eau au bord de l'eau avec moulin en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 180/240