Similar lots by type
-
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100/120 -
#586
Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.
Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.Estimate: € 200/300 -
#391
Een schildersezeltje van gepolychromeerd zamak. Bovenaan versierd met twee duiven.
Chevalet en régule polychrome. Le dessus décoré de deux pigeons.Dim. h: 42 cmEstimate: € 55/75 -
#617
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#157
“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500/600 -
#561
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140/160 -
#427
“Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.
“Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.Dim. l: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#611
Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480/550 -
#387
“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#53Couvreur
“Hoort... Hij klept... te... wapen!!!”. Een groep van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. gesigneerd en gedateerd 1946.
“Hoort... HIj klept... te... wapen!!!”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signé et daté 1946.Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500/600 -
#667
Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.
Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#211X. Raphanel
“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#6
Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#323
“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#697
“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180/230 -
#433
Een art deco groep in de vorm van twee bronzen vissen op en sokkel van groen marmer.
Groupe art déco présentant deux poissons en bronze sur un socle en marbre vert.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#677
“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360/380 -
#698
Een hert van deels goudgepatineerd metaal.
Cerf en métal partiellement doré.Dim. h: 33 cmEstimate: € 50/80 -
#717
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#498
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#543
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 52 cmEstimate: € 140/200
Other lots in this auction
-
#369H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#182Ferdinand De BraekeleerPeriod: 1792-1883
“Herbergscène met een stout hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le petit chien méchant”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 48 x 60 cmEstimate: € 8000/10000 -
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 1 sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.Dim. 4,53 gEstimate: € 380/450 -
#525
Drie hindoeïstische beeldjes van gebeeldhouwd ivoor. Het grootste (H. 25 cm) stelt Nataraja, de dansende Sjiva voor. Daarnaast een fluitspelende Krisjna en een andere. Indisch werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltjes.
Trois statuettes hindouistes en ivoire sculpté. La plus grande (H. 25 cm) représente Nataraja, le Chiva dansant. Puis Krichna jouant au flûte et un autre. Travail indien, première moitié du XXe siècle. Sur socles en bois.Estimate: € 80/120 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.Estimate: € 70/100 -
#464
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80/120 -
#124
“Vissers op de vijver”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXde eeuw.
“Pêcheurs sur un étang”. Huile sur toile. Non signée. XIXe siècle.Dim. 36 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een 18 karaats geel gouden Afrikaanse halssnoer. Handwerk.
Collier africain en or jaune 18 ct. Fait main.Dim. 49,50 gEstimate: € 1000/1200 -
#646
Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.
Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.Estimate: € 100/140