#10Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
#137De Porceleyne Fles, DelftEen vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Studio Vandersteen“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#57“Lopend naakt”, een bronskleurig beeldje op arduinen sokkel.
#172“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
#23Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
#30Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Anno 1950
"Tintin and the Black Gold." Dated 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60