#263Capo di MonteEen lot van 4 beelden in meerkleurig porselein bestaande uit 2 sets, gemerkt Capo Di Monte. Kleine schade aan een maisblad.
A lot of 4 multi-colored porcelain statues consisting of 2 sets, marked Capo Di Monte. Minor damage to one corn leaf.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#149Steinlen“De Vluchtelingen”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
"The Refugees" Watercolor drawing. Signed.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#213Een Napoléon III inktpot van tin met een Lodewijk XV versiering met bloemen en rocailles. Vermoedelijk signatuur A. Bossi.
A Napoléon III tin inkwell with a Louis XV decoration of flowers and rocailles. Presumably signed A. Bossi.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#194Rik SchaepherdersPeriod: 1862 - 1949“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Rik Schaepherders.
#237Levensgroot vrouwenhoofd met bril van brons.
#225Een Luikse kaarsen-luster met 6 armen, 19e eeuws. Nieuwe elektriciteit bijgeleverd, niet gemonteerd voor transport.
An antique carved oak armchair with rush seat. Dutch work.No longer availableDim. 90 x 52 x 43 cmEstimate: € 40 / 60