“Allegorie op de spoorwegconstructie.” Kunstbronzen beeld, naar Ruby Bailey.

“Allegorie op de spoorwegconstructie.” Zamakken beeld, naar Ruby Bailey.

"Allegory of railway construction." Spelter sculpture, after Ruby Bailey.
Dim. h 85,5 cm
SKU: 2502250187.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 120 / 160

  • #509
    Jan Harm Weijns
    Period: 1864 - 1945

    “Winterzicht, waterverf op papier, gesigneerd J.H. Weijns.

    "Winter view, watercolor on paper, signed J.H. Weijns."
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263
    Capo di Monte

    Een lot van 4 beelden in meerkleurig porselein bestaande uit 2 sets, gemerkt Capo Di Monte. Kleine schade aan een maisblad.

    A lot of 4 multi-colored porcelain statues consisting of 2 sets, marked Capo Di Monte. Minor damage to one corn leaf.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #450

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.
    Dim. 8.66 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #149
    Steinlen

    “De Vluchtelingen”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.

    "The Refugees" Watercolor drawing. Signed.
    Dim. 26 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #213

    Een Napoléon III inktpot van tin met een Lodewijk XV versiering met bloemen en rocailles. Vermoedelijk signatuur A. Bossi.

    A Napoléon III tin inkwell with a Louis XV decoration of flowers and rocailles. Presumably signed A. Bossi.
    Dim. L. 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #194
    Rik Schaepherders
    Period: 1862 - 1949

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Rik Schaepherders.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed by Rik Schaepherders.
    Dim. 100 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Heath view." Oil on canvas. Signed.
    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Levensgroot vrouwenhoofd met bril van brons.

    Life-size bronze female head with glasses.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 280 / 220
  • #225

    Een Luikse kaarsen-luster met 6 armen, 19e eeuws. Nieuwe elektriciteit bijgeleverd, niet gemonteerd voor transport.

    A 19th-century Liège candle chandelier with 6 arms. New electrical wiring included, not assembled for transportation.
    Dim. h 97 x Ø 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #54
    Francis Cristaux
    Period: 1956 - ....

    “Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.

    "Seascapes", a lot of 2 small paintings, oil on panel, signed F. Cristaux.
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229
    Fr. Colling

    “Hoevezicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Colling Fr. en gedateerd 1951.

    "Farm view with hay stacks," a painting, oil on canvas, signed Colling Fr. and dated 1951.
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een antieke gesculpteerde eikenhouten armstoel met biezen zit. Nederlands werk.

    An antique carved oak armchair with rush seat. Dutch work.
    Dim. 90 x 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00