#349Jalan Tun H.S. Lee“Gevel met vrouw.” Litho op papier. Genummerd 83/200, Kuala Lumpur, Buiten de plaat gesigneerd.
"Facade with woman." Lithograph on paper. Numbered 83/200, Kuala Lumpur, Signed outside of the plate.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438Een set van 2 dekselvazen in Imari porselein.
#366Een metalen koffertje bekleed met een laagje koper in Dinanterie.
#198Een 18e eeuws Italiaans officiers vuursteen pistool met koperen versieringen.
#563Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.
A large standing gilded wooden Buddha statue.No longer availableDim. 167 cmEstimate: € 200 / 300