#353Een vintage hout gesculpteerd beeldje van twee vogels.
#496Een handgeknoopt tapijt, hoofdzakelijk rood, met bloemen in het decor.
A hand-knotted rug, predominantly red, with floral motifs in the design.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 180 -
#497Een Oosters theepotje met drakenmotief.
#194George Navez“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#467Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 20e eeuw.
A polychromed wooden Burmese Nat figure. Adorned with gilded elements and mirror stones. 20th century.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#406Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
#340RodaniaEen dameshorloge in originelen doos.
A ladies' watch in its original box.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#506Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.
#362C. Vandevelde“Stillevens van bloemen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd C. Vandevelde.
#538Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 250 / 300