Other lots in this auction
-
#2
Lot witte wijn
aantal: 10 bt Welschriesling classic trocken Burgenland Erwin Krumpeck, Schützen E.A.
aantal: 1 bt Muscat de Rivesaltes A.C. Paul Herpe & Fils, Narbonne M.O.
aantal: 1 bt Vin de Pays de Vaucluse A.C. Producteurs Réunis, Carpentras M.O.
aantal: 5 bt Sauvignon Blanc California Ernest & Julio Gallo, Modesto CA M.O. 1991 aantal: 1 bt Côtes de Bergerac Cuvée Supérieure A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 2 bt
No longer available -
#59
Lot rode wijn
aantal: 10 bt Bourgogne Passetoutgrain A.C. Gauthey Cadet & Fils, Aloxe
1976 aantal: 1 bt Côtes du Ventoux A.C. Celliers de Bonregard, Jonquières M.O. 2003 aantal: 1 bt Beaujolais Nouveau A.C. Manoir du Carra, Sambardier, Denicé M.O. 2011 aantal: 4 bt Beaujolais Nouveau A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. 2007 aantal: 1 bt Beaujolais A.C. Colruyt M.O. 2014 aantal: 1 bt Dom. d’Auge A.C. Coteaux d’Aix en Provence Gassier, Puyloubier M.O. 2006 (..)
No longer available -
#213
Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1977 aantal: 1 bt
No longer available -
#447
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#119
Lot rode bourgogne
aantal: 13 bt Bourgogne Cuvée du Pinson A.C. Dom. Ponsot, Morey-St-Denis M.D. 2001 aantal: 9 bt Maranges 1e Cru La Fussière A.C. Michel Collin-Deléger & Fils, Chassagne M.O. 1998 aantal: 4 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt ts à msLa Croix des Vignes A.C. Lalande-de-Pomerol Cruse & Fils Frères, Bordeaux M.O. 1972 aantal: 3 bt Ch. Le Loup A.C. St-Emilion grand cru
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#466
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#361
Ch. Petit-Faurie-de-Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1996 aantal: 6 bt
No longer available -
#64
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)
No longer available -
#245
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#420
Ch. de Fonbel A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#429
Angélus A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 2009 aantal: 1 bt
No longer available