#41Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#352Volkstedt - Rudolstadt“Ten dans”, een porceleinen beeldje, gemerkt Volkstedt Rudolstadt. Kleine schade aan het kleed.
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#603Een gepatineerd bronzen Vishnu beeldje, Indische origine.
A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.No longer availableDim. 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#363Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.
#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1935“Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.
#138V. De Vos“Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
"Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#274Duval“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120