Other lots in this auction
-
#201Frans CroesPeriod: °1936“De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.
Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.No longer availableOnline onlyDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#99Van den Berk“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#182Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Huysmans“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#231Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.
Un miroir en chêne, dessus décoré d'un imprimé romantique.No longer availableOnline onlyDim. 156 x 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#229Frans CroesPeriod: °1936“Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.
Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23Een verzilverd metalen cocktailshaker. We voegen er een “Dalvey Sporran” heupflesje aan toe.
Un shaker à cocktail en métal argenté. Nous ajoutons une flasque Dalvey Sporran.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#88Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.No longer availableOnline onlyDim. (l: 5 -24 cm)Estimate: € 40 / 45 -
#31Liebig ChromoTwee Chromo-albums met een partij losse prentjes.
Deux albums Chromo avec un lot d'images détachées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#82“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#216Frans CroesPeriod: °1936“Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 46,5 cmEstimate: € 30 / 40

