Other lots in this auction
-
#16Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#153Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#126Lot boeken, overwegend m.b.t. geschiedenis. “Geschiedenis en cultuurschatten van een oude beschaving”. Ed. Roularta 2007 (12 delen in box). “Geschiedenis van Vlaanderen, beslissende sleutelmomenten”. Ed. Lannoo 2010 (4 delen in box). De Schryver, “Historiografie, Vijfentwintig eeuwen geschiedschrijving van West-Europa”, Universitaire Pers Leuven/Van Gorcum Assen 1990. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#29China PearlEen 20-delig porseleinen servies voor 4 personen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Model ‘Rhine’ uit ‘The Artland Collection’. Onderaan gemerkt en in originele doos. 1988.
Service 20 pièces pour quatre personnes, décoré de fleurs polychromes. Modèle “Rhine” de la “Artland Collection”. Marque sous la base, boîte d’origine. 1988.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#85Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#198Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
Table de salon rectangulaire. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 111 x 51cmEstimate: € 10 / 15 -
#40“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Dries Vandenbroeck“Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.
“Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240

