Other lots by Hummel
-
#122Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#114Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#108Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#9
“De visser”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
"Le pêcheur". Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 35/45 -
#126Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#3
“Man met pijp op een ezel”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Homme avec une pipe sur un âne". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 23 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#86Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#85Goebel, Germany
“’I’ habs erreicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 315. 1955.
"I’habs erreicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 315. 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#58
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#8Capodimonte
“Koppel”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Sartori. Gemerkt. Het groepje met het meisje gerestaureerd aan de boom.
"Couple". Deux groupes de biscuit italien multicolore. Conception Sartori. marqué. Le groupe avec la fille restituée à l'arbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#96Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#88Goebel, Germany
“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#84Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25/35 -
#69
Een porseleinen koffieservies met een bloemenmotief bestaande uit; twaalf schoteltjes en acht koffiekoppen, een koffiepot, een suikerpot zonder deksel en een melkpotje.
Un service à café en porcelaine avec un motif floral composé de douze soucoupes et huit tasses à café, une cafetière, un sucrier sans couvercle et un pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 35/45