“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
Dim. 98 x 120 cm
SKU: 1712240159.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #159
Estimate: € 600 / 1000

  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239
    Floris Jespers

    “Bloemenstilleven met klaprozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with poppies." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #382
    Paul Permeke

    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #259
    Alfons II Van Beurden
    Period: 1878-1961

    “Oeverlandschap met bootjes en molen”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Rural landscape with boats and windmill." A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #594
    Halga Paris Limoges

    Een lot van 3 Frans porseleinen dekselvazen op schotel met verguld en meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 30 & ... & 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #685

    Een gipsen piédestal in vierkante zuil vorm met diverse ornamenten in reliëf.

    A plaster pedestal in a square column shape with various ornaments in relief.
    Dim. 44 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut-glass mirror in a gilded frame.
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een Empire mahoniehouten commode met drie verdiepen, op 4 poten met wieltjes.

    An Empire mahogany chest of drawers with three tiers, on four legs with casters.
    Dim. 117 x 50 x 122 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00