#144Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij een boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#567Een massief eikenhouten gate-leg tafeltje met getorste poten.
#120Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct. D-EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.92 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 10,55 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#573Een massief houten consoletafel met gesculpteerde poten.
#413Een rood porseleinen Chinees pijpvaasje.
#124Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Sanders.
#332Bernard CharoyPeriod: 1931-2024‘Meisjesportret en een dromerig naakt’, een kleurenlitho getekend; Bernard Charoy.
'Girl portrait and a dreamy nude,' a color lithograph signed; Bernard Charoy.No longer availableDim. 38/28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439Falco Falco Pujol‘Jacques Brel’, opgehoogde zeefdruk op doek. Getekend; FALCO. Met certificaat.
'Jaques Brel', raised serigraphy on canvas. Signed; FALCO. With certificate.No longer availableDim. 98x113 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of two hand-knotted Persian carpets. 113/160 cm and 94/150 cm.No longer availableDim. 113/160 cmEstimate: € 50 / 70 -
"Don Poes", raised giclée on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.No longer availableDim. 120/100 cmEstimate: € 250 / 350