#142Eugène LaermansPeriod: 1864 - 1940“Pax et Labor.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904. Lichte oude vouw in het midden.
“Pax and Labor.” Charcoal on paper. Signed and dated 1904. Slight old crease in the middle.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.
A “Tahiti” pearl necklace in different colors of gray and brown and with an 18 carat yellow gold clasp.No longer availableDim. 39 x 30cmEstimate: € 75 / 150 -
#262Een lot van 3 tekeningen, potlood en houtskool, onleesbaar gesigneerd.
A lot of 3 drawings, pencil and charcoal, illegibly signed.No longer availableDim. kader 37 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452“Chinees jachttafereel”. Een schilderij, inkt op papier.
"Chinese hunting scene". A painting, ink on paper.No longer availableDim. 84 x 41cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.
#379Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
#389Martin Wallaert“Boy with pony”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd “M Wallaert”. Bijgevoegd met kunstboek getiteld “Wallaert”.
#369Een set van 2 kaders met een werkje van Bert Andreae waaronder een schets getiteld ‘Villa Dovia Pomphili’ en een ets getiteld ‘verlegen’. Beide uit 1977.
A set of 2 frames with a work by Bert Andreae including a sketch titled 'Villa Dovia Pomphili' and an etching titled 'shy'. Both from 1977.No longer availableDim. kader 31 x 27 cmEstimate: € 40 / 60
#29G. Wauters“Bloemstilleven in steengoeden kruik.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life in stoneware jug.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#578Een grote Japans porseleinen Satsuma vaas met diverse personages in het decor.
A large Japanese porcelain Satsuma vase with various characters in the decor.No longer availableDim. 81 x 30cmEstimate: € 120 / 180 -
#103Een grote woestijnroos, 15kg.
A large desert rose, 15 kg.No longer availableDim. 49 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#50Een paar 14 karaats wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
A pair of 14 karat white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#430Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,28 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 480 / 550 -
#293Een oude replica van een middeleeuws zwaard.
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#48Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#383Een aardewerken vaas, stijl West-Duits. Onderaan genummerd.
An earthenware vase, West German style. Numbered at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60