“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
Titus (?)

Online only
Dim. 11,5 x 7 cm
SKU: 2406200099.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 June 2020 22:00
Catalogue #99

  • #83

    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
  • #86
    Jef Van Grieken

    “Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 19,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
  • #84

    Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.

    Online only
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Twee reproducties van vrouwenportretten.

    Online only
    Dim. 80 x 57 & 57 x 43 cm
  • #96
    Jef De Leeuw

    “Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 18,5 x 27 cm
  • #77

    Een paar reproducties.

    Online only
    Dim. 33 x 23 cm
  • #85

    “Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.

    Online only
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Twee Amerikaanse litho’s.

    Online only
    Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm

  • #47
    Märklin 3065 & 3069

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #76

    Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).

    Online only
  • #126

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
  • #48
    Märklin 3003

    Online only
    Estimate: € 45 / 55
  • #78

    Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
  • #149

    Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.

    Online only
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #34
    Nao

    “Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 25 cm
  • #21

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Online only
    Dim. b: 34 cm
  • #2

    Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).

    Online only
    Dim. h: 6, 17 & 13 cm
  • #44
    Märklin 3075

    Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #105

    “Berglandschap”. Olieverf op doek.

    Online only
    Dim. 68 x 106 cm
  • #94

    Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.

    Online only
    Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm

Online-Only Varia veiling 25 Juni 2020

Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On June 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

25 June 2020 22:00