#17Een vroeg 19e eeuws gesculpteerd houten trapornament.
#237Levensgroot vrouwenhoofd met bril van brons.
#52Een kleine vergulde houten ronde butlerspiegel.
#229Fr. Colling“Hoevezicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Colling Fr. en gedateerd 1951.
#512“Compositie”. Geweven voorstelling.
#464R. Sohns“L’Arpenteur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The Surveyor". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586Een houten oorlogschild van Papoea-Nieuw-Guinea - Mendital. 20e eeuw.
#472Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952“Koolveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
#302Jean Xhoffer“Amadeus”. Modern bronzen beeld. Gedateerd ‘s Gravenwezel 1994.
#461Een olifant van veelkleurig porselein. Chinees werk.
An elephant made of multicolored porcelain. Chinese work.No longer availableDim. 58 x 60 cmEstimate: € 50 / 60