Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
Dim. H 90, B 129, D 59 cm
SKU: 2608250578.
Categories: Hout, Marmer, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #578
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    No longer available
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    No longer available
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    No longer available
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    No longer available
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    No longer available
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #306

    Een antieke bakkerstafel met 1 grote lade.

    An antique baker's table with 1 large drawer.
    No longer available
    Dim. H 67, B 99, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    No longer available
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een set van 6 hoge theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein. Draagt het merkteken van de Qing-dynastie, keizer Tongzhi. 1 kopje met schilfer aan de rand.

    A set of 6 tall tea cups and saucers made of Chinese porcelain. Bears the mark of the Qing dynasty, Emperor Tongzhi. 1 cup is chipped at the rim.
    No longer available
    Dim. H 7, Ø 8 en 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    ‘Zicht op de Brugse reien’, olieverf op doek. Getekend G. Haustrate.

    "Connochaetes gnou", a taxidermy head of a black wildebeest, also known as the white-tailed gnu.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #314

    Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.

    A sculpted wooden statue of a bishop. Made from a piece of wood from the old roof of Glasgow Cathedral.
    No longer available
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen’, door Augustin Thys, 1879. ‘Beknopte geschiedenis der stad Antwerpen’, door Alfons Swerts-Slock, 1898. ‘De straten van Antwerpen’, door Sleeckx, 1921.

    A lot of three books on the subject of Antwerp. 'History of the streets and public places of Antwerp', by Augustin Thys, 1879. 'Concise history of the city of Antwerp', by Alfons Swerts-Slock, 1898. 'The streets of Antwerp', by Sleeckx, 1921.
    No longer available
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331

    Een set vintage wandlampen, gevormd als een kandelaar met goudkleurige wilgenbladeren.

    A set of vintage wall lamps, shaped like a candlestick with gold-colored willow leaves.
    No longer available
    Dim. H 49, B 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #281

    Een 19e eeuwse polychrome sculptuur van een gevleugeld engelenhoofdje.

    A 19th-century polychrome sculpture of a winged angel head.
    No longer available
    Dim. H 21, B 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 4 zilveren lepeltjes, met een gezamenlijk gewicht van 70 gram.

    A lot of 4 silver spoons, with a total weight of 70 grams.
    No longer available
    Dim. lengte 13-15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een amphoravormige vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd, met zelfklever en onderaan getekend. Toegevoegd een kleiner model, blauw in de massa gekleurd.

    An amphora shaped vase made of VSL crystal. Green colored throughout, with sticker and signed at the bottom. Includes a smaller model, blue colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 en 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    Een paar Chinees porseleinen bloempotten met een polychroom decor van bloemen en vogels.

    A pair of Chinese porcelain flower pots decorated with flowers and birds.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More