Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
Dim. H 90, B 129, D 59 cm
SKU: 2810250396.
Categories: Hout, Marmer, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #396
Estimate: € 80 / 120

  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #276

    Een massief houten bijzettafeltje met smeedijzer beslag en één lade. Spaanse stijl.

    A solid wood side table with wrought iron fittings and one drawer. Spanish style.
    Dim. H 51, B 60, D 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #436

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #66

    Een gesculpteerde houten piëdestal. Indonesisch werk.

    A carved wooden pedestal. Indonesian work.
    Dim. Hoogte 146 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #245

    Een gesculpteerde houten piëdestal.

    A carved wooden stall leg.
    Dim. Hoogte 107 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #486

    Een set van 4 stoelen in Lodewijk XVI stijl, 2 met en 2 zonder armleuning.

    A set of 4 chairs in Louis XVI style, 2 with armrests and 2 without.
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een rijkelijk gesculpteerde houten sierstoel, met een lage zit en een hoge rug. Indonesisch werk.

    A richly sculpted wooden decorative chair, with a low seat and high backrest. Indonesian work.
    Dim. Zit 36 cm, rug 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een gesculpteerd hardhouten bijzettafeltje met een marmeren blad en klauwpoten. Chinees werk.

    A carved hardwood side table with a marble top and claw feet. Chinese work.
    Dim. H 46, B 43, D 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Een halfhoog Bretoens kastje met gesculpteerde panelen. 1 deur en 1 lade.

    A half-height Breton cabinet with carved panels. 1 door and 1 drawer.
    Dim. H 160, B 69, D 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250

  • #212

    ‘Landschap met rotspartij’, olieverf op paneel. Een 19e eeuw werkje, getekend; Verlat.

    ‘Landscape with rock formation’, oil on panel. A 19th-century piece, signed; Verlat.
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284
    H. Leys

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Sailboats at Sea". Oil on canvas. Signed lower right.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #175
    Frederick Remington

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #514
    Monique Gourgaud

    ‘Phenix n° 19’, olieverf op doek. Getekend; OG90. Op de rug; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.

    'Phenix n° 19', oil on canvas. Signed; OG90. On the reverse; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale ruwe robijn van +- 1,50 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central rough ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 4,82 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #366

    Een rustieke salontafel, met het wiel van een Spaanse (18e eeuwe) ossenkar als onderblad.

    A rustic coffee table, with the wheel of an 18th-century Spanish ox cart as a lower shelf.
    Dim. Hoogte 46, Ø 84 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #172

    ‘Werkman met pet’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend; N. Gysis. Toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Worker with Cap', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 33/26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants totaling 0.52 ct.
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #288

    Negen diverse kandelaars, waarvan twee van gedraaid hout met messingen wasvang, de andere van messing. Einde XIXde tot medio XXste eeuw.

    Nine assorted candlesticks, including two made of turned wood with brass drip pans, the others made of brass. Late 19th to mid-20th century.
    Estimate: € 50 / 80
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00