Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Antieke eikenhouten legkast, twee deuren en twee laden. Op de kroon gemarkeerd met de letters; E. B. W. M. en het jaartal 1844.
Period: 1844

Antieke eikenhouten legkast, twee deuren en twee laden. Op de kroon gemarkeerd met de letters; E. B. W. M. en het jaartal 1844.

Antique oak bookcase, two doors and two drawers. Marked on the crest with the letters; E. B. W. M. and the year 1844.
Dim. H 184, B 185, D 67 cm
SKU: 2608250236.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #554
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een lot van 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman en een Star Command Starroid robot AM-radio. Made in Hong Kong, jaren 70.

    A lot of 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman, and a Star Command Starroid robot AM radio. Made in Hong Kong, 1970s.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een kleurrijk vaasje van glas met tulpendecor en opgelegde omlijning.

    A colorful glass vase with flower decoration.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #45

    Een gebeeldhouwde bidstoel in gotische stijl met rood fluwelen bekleding.

    A Gothic-style prayer chair with red velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. H 83, B 60, D 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    No longer available
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #11

    ‘Moeder met kind’, een gestileerd bronzen beeldje. Niet getekend.

    'Mother with child', a stylized bronze figurine. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424
    M.R. Arroyo

    ‘Miradas en secuencia’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    'Miradas en secuencia', polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    No longer available
    Dim. 64/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #628

    Grote okerkleurige bloempot van Chinees aardewerk. Gedecoreerd met kraanvogels, een hertje en bloemen. Minieme schilferschade aan de rand.

    Large ocher-colored flowerpot made of Chinese pottery. Decorated with cranes, a deer, and flowers. Minor chips at the edge.
    No longer available
    Dim. H 25, B 50, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #112
    Reinhard Michel
    Period: 1910*

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein letsel aan linkerkant.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small damage on the left side.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #629

    Een set van 9 opengewerkte kommetjes van Chinees porselein. Vijf met een groen decor van engeltjes en vier met een rose decor van bloemen. Late Qing dynastie of vroeg 20ste eeuw.

    A set of 9 openwork bowls of Chinese porcelain. Five with a green decor of angels and four with a pink decor of flowers. Late Qing dynasty or early 20th century.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    ‘Soldiers near the stars’ & ‘Swans are souls of poets’. Een lot van twee schilderijen, olieverf op doek. Getekend; Anne Dias. Met certificaat.

    'Soldiers near the stars' & 'Swans are souls of poets'. A lot of two paintings, oil on canvas. Signed; Anne Dias. With certificate.
    No longer available
    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #91
    Delheid

    Een zilveren make-up set gemerkt Delheid, bestaande uit 3 borstels, een dekselpot, een handspiegel en de rand van een kam.

    A silver make-up set marked Delheid, consisting of 3 brushes, a lidded pot, a hand mirror, and the edge of a comb.
    No longer available
    Dim. l 28.5 cm (spiegel)
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More