Antieke gemberpot, zonder deksel. Gelijmd.

Antique ginger jar, without lid. Repaired.
45
Estimate: 2030
Catalogue #45
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #67

    Porseleinen beeld van een Chinese man met opiumpijp. Verlijmd op een outen plank.

    Porcelain figure of a Chinese man with opium pipe. Mounted on a wooden plank.
    Online only
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87
    Bergen

    Een schenkkannetje en meerkleurig keramiek, art-deco, gemerkt CM Bergen.

    A small jug and multicolored ceramic, art-deco style, signed CM Bergen.
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #9

    Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.

    A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een beeldje in terracotta met religieuze voorstelling, achteraan gemerkt ‘Ceramanova’.

    A terracotta sculpture depicting a religious scene, marked 'Ceramanova' on the back.
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #36
    Charles Lemanceau
    Period: 1905 - 1980

    “Windhonden”, een groen geglazuurd keramisch beeld, art-deco, gesigneerd Lemanceau. Het hoofd van één hond is gelijmd.

    "Greyhounds," a green glazed ceramic sculpture, art-deco style, signed Lemanceau. The head of one dog is glued.
    Online only
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #30
    Wedgewood

    Pique fleur gestempeld WEDGEWOOD. Olijfgroen.

    Pique fleur stamped WEDGEWOOD. Olive green.
    Online only
    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62

    Een lot van 4 vintage vazen, West Germany gemerkt.

    A lot of 4 vintage vases, marked West Germany.
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #55

    Aardewerken mandje met gevlochten hengsel. Getekend L. Berty, met de typische cicade.

    Earthenware basket with woven handle. Signed L. Berty, with the typical cicada motif.
    Online only
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #19

    Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 25 x Ø11cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Set van 2 Imari objecten. Schaaltje en lage vaas. Schaaltje met één haarscheur in de hoek.

    Set of 2 Imari objects. Bowl and low vase. Bowl with one hairline crack in the corner.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #44

    Een set van 4 Japanse Imari porseleinen borden.

    A set of 4 Japanese Imari porcelain plates.
    Online only
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    Een lot van 3 Chinese vazen met een verscheidenheid van fauna en flora in het decor.

    A lot of 3 Chinese vases featuring a variety of flora and fauna in the decoration.
    Online only
    Dim. h 41.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #58

    Een lot van 4 items uit het verre oosten bestaande uit een tajine, een onderdeel van een waterpijp, een handtas, een sprenkelaar en een theepotje waarvan het deksel van manco.

    A lot of 4 items from the Far East consisting of a tajine, a part of a hookah, a handbag, a sprinkler, and a teapot with a missing lid.
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #69
    Nimy - AMC - ...

    Een lot van 3 geglazuurd aandewerken stukken bestaande uit een cache-pot van Nimy en 2 tabakspotten waarvan 1 met deksel manco. En één handvat geplakt.

    A lot of 3 glazed earthenware pieces consisting of a Nimy cache pot and 2 tobacco jars, one missing its lid. One handle repaired.
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #43

    Imari bordjes, een set van 2, (waarvan één met haarscheur) 1 los bord en een klein schoteltje.

    Imari plates, a set of 2, (one with hairline crack) 1 single plate, and a small saucer.
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Set van 2 vazen, famille rose. Onderaan gemerkt.

    Set of 2 vases, famille rose. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Set van twee Aziatische hoogwaardigheidsbekleders. Gestoken in hout. Het grootste beeld heeft een barst dat door een hand en de onderkant van zijn gewaad loopt.

    Set of two Asian dignitaries. Carved in wood. The larger figure has a crack running through one hand and the bottom of his garment.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #50

    Een beeldje van een oude wijze in speksteen. Chinees werk.

    A statue of an old sage in soapstone. Chinese artwork.
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 10 / 20

  • #4

    Een lot van 2 beelden van een moeder met kind waarvan één in composietsteen en de andere in plaaster met opschrift ‘wees gegroet - Burchtgravinne’.

    A lot of 2 sculptures of a mother with child, one in composite stone and the other in plaster with inscription 'Hail - Castle Countess'.
    Online only
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Clowns. Twee kleine porseleinen beeldjes van circusclowns. Het beeldje met de jagershoed heeft schade aan hoed en staf.

    Clowns. Two small porcelain figurines of circus clowns. The figurine with the hunter's hat has damage to the hat and staff.
    Online only
    Dim. Hoogte 6 cm
  • #42
    Ronson

    “Ronson Varaflame”, een navulbare aansteker op gas met zijn origineel doosje en papieren.

    "Ronson Varaflame", a refillable gas lighter with its original box and papers.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #120
    J.A. Perino
    Period: 1915

    ‘In het badhuis’. Tekening, gemengde techniek. Getekend J.A. Perino. 1915

    'In the bathhouse'. Drawing, mixed media. Signed J.A. Perino. 1915
    Online only
    Dim. 46/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #51
    Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi

    "Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi.
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #108
    Henry Van Straten

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #175
    Paul Goossens

    "Wild rose." A painting, watercolor on paper, signed and dated at the bottom.
    Online only
    Dim. 44 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een massief rood koperen melkkit.

    A solid red copper milk jug.
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #91

    Open gietmallen voor chocolade pralines. 26 mallen in totaal, 23 maal noten, 1 maal tropisch fruit en 2 in de vorm van zakhorloges.

    Open chocolate praline molds. 26 molds in total, 23 for nuts, 1 for tropical fruit, and 2 in the shape of pocket watches.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #93
    PMMK

    "Van Ensor tot Delvaux" is een boek van Bussche, W. van den. Het is uitgegeven door PMMK Museum voor Moderne Kunst Oostende. Deze editie verscheen in 1996. Het is geschreven in het Nederlands.

    "From Ensor to Delvaux" is a book by Bussche, W. van den. It was published by PMMK Museum for Modern Art Ostend. This edition was released in 1996. It is written in Dutch.
    Online only
    Estimate: € 5 / 10
  • #127

    Ingelijste kunstdruk met kermistafereel, genummerd 120/250, naar Albert Buikema.

    Framed poster with fairground scene.
    Online only
    Dim. 49/62 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

24 March 2025 22:00

Auction day: 24 March 2025 22:00