Other lots in this auction
-
#80
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 150/200 -
#21A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een lot van acht oude pijpen in een rekje met spreuk.
Un lot de huit vieilles pipes dans un support avec un sort.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/35 -
#168
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#105Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 31 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#64
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#188
“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/30 -
#282
Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#191
Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.
Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 16 cmEstimate: € 20/25 -
#189
Een lot grafiek, bestaande uit een litho met orchidee naar De Bruyne, een ingekleurde antieke gravure met stadszicht, een kleine gravure “Der Papiermacher und Kartenmacher, een reproductie met grutto’s en een litho met een paard.
Lot graphique, composé d'une lithographie avec orchidée d'après De Bruyne, une gravure ancienne en couleurs avec vue sur la ville, une petite gravure Der Papiermacher und Kartenmacher, une reproduction avec des barges à queue noire et une lithographie avec un cheval.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200