Other lots by Swarovski
-
#751Swarovski
Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.
Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#737Swarovski
Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#731Swarovski
Een steigerend paardje met gesatineerde staart en manen en twee zwaantjes van geslepen kleurloos kristal.
Cheval caracolant à la queue et crinière satinées, ainsi que deux cygnes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#713Swarovski
Een kandelaar van geslepen kristal, opgebouwd uit drie globes en een vredesduif op een wereldbol. Beide gemerkt en het tweede gedateerd 2000.
Chandelier en cristal taillé composé de trois globes et une colombe sur un globe terrestre. Les deux avec marque et la seconde datée 2000.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#468Swarovski
“Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.
“Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80/120 -
#471Swarovski
“Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
“Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#477Swarovski
“Isadora”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met blauwe details. Ontwerp van Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.
“Isadora”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails bleu. Conçue par Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#457Swarovski
“Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.
“Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#458Swarovski
“Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.
“Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#461Swarovski
“Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
“Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#451Swarovski
Een gnoe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Gnou en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#537Swarovski
“Colombine” Beeldje van kleurloos kristal met blauwe details. Gemerkt.
“Colombine”. Statuette en cristal incolore aux détails bleus. Avec marque.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 120/140
Similar lots by type
-
#398Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#381
Een ronde en een kleine driehoekige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er een vaasje van Frans kristal aan toe.
Un vase ronde et un petit vase triangulaire en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons un petit vase en cristal français.No longer availableDim. 20, 17 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#66
Een fijn geslepen glasservies van kristal, bestaande uit tien witte wijnglazen, twaalf rode wijnglazen, vijf waterglazen en twaalf champagnecoupes. We voegen er twee witte- en acht rode wijnglazen met een afwijkend decor aan toe. Omstreeks 1900.
Service de verres en cristal finement taillé, comprenant dix verre à vin blanc, douze à vin rouge, cinq à eau et douze coupes à champagne. Nous ajoutons deux verres à vin blanc et huit à vin rouge dépareillés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#661Cristallerie Royale de Champagne
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 35,50 cmEstimate: € 20/30 -
#293
Een punchbowl van kleurloos geslepen kristal met tien bijbehorende glaasjes.
Bol à punch en cristal taillé incolore avec 10 gouttes assorties.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#23
Een rechthoekige coupe en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Het eerste met gesatineerd decor in de geest van Lalique, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Coupe rectangulaire et cendrier en cristal incolore. La première à décor satiné dans le goût de Lalique, le deuxième avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#407
Drie wijnglazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa en gemerkt Val St. Lambert. We voegen er vier likeurglaasjes van geslepen en gekleurd kristal aan toe.
Trois verres à vin en cristal taillé coloré vert dans la masse et avec la marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons quatre gouttes en cristal taillé et coloré.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#378Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. 25, 20 en 12 cmEstimate: € 120/180 -
#598Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#222Val St. Lambert
Een serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.
Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.No longer availableDim. H 11cmEstimate: € 100/120 -
#308
Twee verschillende vazen van kleurloos en blauw geslepen Boheems kristal.
Deux vases divers en cristal de Bohème incolore et bleu.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#431
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#338Val St. Lambert
Een lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Lot de huit verres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#758
Een cilindervormige vaas, met een vernauwing in het midden, van geslepen Boheems kristal en blauw gekleurd in de massa.
Vase cylindrique en cristal taillé de Bohème coloré bleu dans la masse. Etranglement au milieu.No longer availableDim. H 35, 5 cmEstimate: € 50/60 -
#368Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een verguld fries van musicerende en dansende klassieke personages op een gesatineerde achtergrond. Gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore décoré d’une frise doré représentant des personnages classiques dansant et faisant de la musique sur fond satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400 -
#371Val St. Lambert
Twee verschillende asbakken van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux cendriers divers en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#353
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 40/60 -
#13
Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.
Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#361Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#597Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40/50 -
#341Baccarat
Een coupe op voet van kleurloos kristal met getorste ribben. Binnenin gemerkt.
Coupe sur piédouche en cristal incolore aux côtes torses. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40/50 -
#447
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#757Val St. Lambert
Een vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#129
Bestekkoffer met diverse gedeelten bestek: Wiskemann (9 grote vorken en 8 grote lepels), Blanco 100 (11 grote lepels, 12 grote en 11 kleine vorken, 5 kleine messen), Paris 4T Blanc en Reppel (18 grote lepels en 18 grote vorken en 3 zilveren vorken van Delheid met hetzelfde motief). Enkele andere lossen stukken.
Ménagère contenant des parties de couverts différentes: Wiskemann (9 grandes fourchettes et 8 grandes cuillères), Blanco 100 (11 grandes cuillères, 12 grandes et 11 petites fourchettes, 5 petits couteaux), Paris 4T Blanc et Reppel (18 grandes cuillères et 18 grandes fourchettes et 3 fourchettes en argent de Delheid avec le même motif). Quelques autres pièces dépareillées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#411
Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).
Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#450Chanel
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml voor mannen. We voegen er een badzeep van 150 g in gesloten verpakking aan toe.
Vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 50 ml. Nous ajoutons un savon de 150 g dans son emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#557
Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180 -
#88
Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#831
Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#343Val St. Lambert
Een vaas van geslepen amberkleurig kristal met een gegivreerd decor van bloemen. Gemerkt. Kleine beschadiging. Tijdperk Art Nouveau.
Vase en cristal taillé de couleur ambre. Décor givré de fleurs de lys stylisées. Avec marque. Epoque Art Nouveau. Petit dégât.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/160 -
#4
“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#643
Een art nouveau inktpot van rood koper met een glazen recipiënt, versierd met een lezende dame. Deksel manco.
Encrier art nouveau en cuivre rouge avec cuvette en verre, surmonté d’une femme lisant. Couvercle manque.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 20/30 -
#487Goebel - M.I. Hummel
Vier zingende figuurtjes van meerkleurig porselein. Uitgaven van de Hummelclub. Onderaan gemerkt.
Quatre figurines chantant en biscuit polychrome. Editions du Hummelclub. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#250Palmiero
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met drie kleuren diamanten met een gezamenlijk gewicht van waarschijnlijk meer dan 12,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en trois couleurs ayant un poids total de probablement plus de 12,50 ct.No longer availableDim. 32,23 gEstimate: € 10000/15000