Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
Dim. 80/160 cm
SKU: 2608250473.
Categories: varia, Verlichting.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #241

    Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.

    A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    Een set van twee kommen en een schaal van kleurloos VSL kristal. De drie stukken zijn onderaan getekend.

    A set of two bowls and one dish in colorless VSL crystal. All three pieces are signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 23, 24 en 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #523

    Twee oude koperen claxons waarvan één gemerkt; Torpédo. Met de rubberen peren.

    Two old copper horns, one marked; Torpédo. With rubber bulbs.
    No longer available
    Dim. Lengte 39 en 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #533

    Een lot van twee lampenvoeten van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    A lot of two lamp bases made of VSL crystal. Pink colored in the mass.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 en 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350
    Val Saint Lambert.

    Drie vaasjes van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Twee vazen zijn getekend, de derde draagt een zelfklever.

    'Sheep in the stable', oil on panel. Attributed to Auguste Coomans. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #448

    Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.

    A polychrome metal chandelier with floral decoration and crystal beads.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een lot van drie lampenvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.

    A lot of three lamp bases of VSL crystal. Purple colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 en 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #570

    Een klassieke zakhorloge in etui. Gemerkt. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.

    A classic pocket watch in case. Marked. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #175
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #173
    Walther

    Een Walther lg300xt luchtkarabijn in koffer. Deze karabijn heeft een energie van 15.48 Joule, kaliber 4.5mm, met een enkelschots mechanisme.

    A Walther lg300xt air rifle in case. This rifle has an energy of 15.48 Joules, 4.5mm caliber, with a single-shot mechanism.
    No longer available
    Dim. 4.5 mm
    Estimate: € 400 / 600
  • #245

    Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.

    Crystal chandelier with 12 arms and 18 light points.
    No longer available
    Dim. Hoogte 78, Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een lot van drie boeken. ‘Gheel, vermaerd door den eerdienst der Heilige Dimphna’, Buschmann, 1863. ‘Turnhout in het verleden en het heden’, door J. E. Jansen, deel 1 & 2, 1905.

    A lot of three books. 'Gheel, famous for the cult of Saint Dymphna', Buschmann, 1863. 'Turnhout in the past and present', by J. E. Jansen, part 1 & 2, 1905.
    No longer available
    Dim. 26/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #131

    ‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.

    'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 62 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #310
    Val Saint Lambert.

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A set of VSL crystal vases, colored blue in the mass. Also included is a small flute vase, colored green in the mass, with flake damage.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Een antieke Duitse waterkruik van bruin aardewerk.

    An antique German water jug made of brown earthenware.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39, Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #339
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Natuurwandeling’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne. Kleine schade aan het doek.

    'Nature walk', oil on canvas. Signed J. Defrenne. Small damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een amphoravormige vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd, met zelfklever en onderaan getekend. Toegevoegd een kleiner model, blauw in de massa gekleurd.

    An amphora shaped vase made of VSL crystal. Green colored throughout, with sticker and signed at the bottom. Includes a smaller model, blue colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 en 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91
    Delheid

    Een zilveren make-up set gemerkt Delheid, bestaande uit 3 borstels, een dekselpot, een handspiegel en de rand van een kam.

    A silver make-up set marked Delheid, consisting of 3 brushes, a lidded pot, a hand mirror, and the edge of a comb.
    No longer available
    Dim. l 28.5 cm (spiegel)
    Estimate: € 150 / 200
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    “Melkmeisje”, een bronzen buste, achteraan gesigneerd ‘Nelson’.

    “Milkmaid”, a bronze bust, signed ‘Nelson’ on the back.
    No longer available
    Dim. 23 x 23 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Een kalabasvaas van Chinees blauw en wit porselein.

    A calabash vase in Chinese blue and white porcelain.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van 1,61 ct. FSI1.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.61 ct solitaire diamond, FSI1.
    No longer available
    Dim. 4,82 g
    Estimate: € 6000 / 6300
  • #107
    Cartier
    Period: 1986

    Twee grote borden en twee kopjes met schoteltjes. Decor ‘La Maison Du Prince’. Limoges voor Cartier. Met originele verpakking.

    A set of two large plates and two cups with saucers. Decorated with 'La Maison Du Prince'. Limoges for Cartier. With original packaging.
    No longer available
    Dim. Ø 29.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #408
    éditions studio art

    ‘Ballon Rabbit’, een glanzend blauw beeldje van koud gegoten hars. Formaat L. Met een certificaat van Editions Studio, naar het werk van Jeff Koons. Nr. 237 uit een oplage van 999 exemplaren. Onderaan genummerd, in originele doos.

    ‘Balloon Rabbit’, a shiny blue sculpture made of cold cast resin. Size L. Comes with a certificate from Editions Studio, inspired by the work of Jeff Koons. Number 237 out of an edition of 999 copies. Numbered at the bottom, in original box.
    No longer available
    Dim. 25x14x13.5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #46

    Een goud gepatineerde, betonnen wandconsole met centrale poot.

    A gold patinated, concrete wall console with central leg.
    No longer available
    Dim. H 83, B 102, D
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Parcha Mirghawameddin

    ‘Abstracte compositie nr. 228’, acrylverf op doek. Getekend Parscha Mirghawameddin.

    'Abstract composition no. 228', acrylic on canvas. Signed Parscha Mirghawameddin.
    No longer available
    Dim. 149/118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More