Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
Dim. 80/160 cm
SKU: 2511250135.
Categories: varia, Verlichting.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    No longer available
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    No longer available
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #406

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    No longer available
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    No longer available
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    No longer available
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    No longer available
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #453

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    No longer available
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    No longer available
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    No longer available
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    No longer available
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    No longer available
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    No longer available
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    No longer available
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    No longer available
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.

    A spherical art deco pendant lamp made of opaline glass.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #95

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 19,10 g
    Estimate: € 25 / 45
  • #528
    IBM

    Een Selectric II schrijfmachine, met vervangstukken. Jaren ‘70. AZERTY.

    A Selectric II typewriter, with spare parts. 1970s. AZERTY keyboard.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een bronzen kinderhoofdje met gieterijstempel.

    A bronze child's head with foundry stamp.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met drakendecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots decorated with dragons.
    No longer available
    Dim. h 20, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.

    A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings.
    No longer available
    Dim. Hoogte 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een set van 2 clubzetels, gesculpteerd hout en roze fluwelen bekleding.

    A set of 2 club armchairs, sculpted wood with pink velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 75 x 90 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #199
    P. Hendrix

    ‘Boshoeve’, olieverf op paneel. Getekend op de achterkant; P. Hendrix.

    'Boshoeve', oil on panel. Signed on the back; P. Hendrix.
    No longer available
    Dim. 31/39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #362
    Eva Depoorter

    “Verborgen.” Gent 2000 Editie 1/3. Fotodruk.

    "Hidden." Ghent 2000 Edition 1/3. Photogravure.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #519
    Ronald Ergo

    “Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Colorful flower still life in blue pot." Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    Een massief eikenhouten bank/bijzettafel, met opbergvak en neerklapbare rugleuning.

    A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.
    No longer available
    Dim. H 93, B 91, D 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #279
    Franklin Porcelain

    ‘De mooiste watervogels ter wereld’, door Basil Ede. Een lot van 12 porseleinen sierborden, Franklin Porcelain.

    'The most beautiful waterfowl in the world', by Basil Ede. A lot of 12 porcelain decorative plates, Franklin Porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #475

    Een handgeknoopte loper met vogels in het decor.

    A hand-knotted runner with birds in the design.
    No longer available
    Dim. 484 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More