Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
Dim. 80/160 cm
SKU: 2511250135.
Categories: varia, Verlichting.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.

    A spherical art deco pendant lamp made of opaline glass.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    No longer available
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    No longer available
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    No longer available
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    No longer available
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #453

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    No longer available
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    No longer available
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    No longer available
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    No longer available
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    No longer available
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    No longer available
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    No longer available
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    No longer available
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    No longer available
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    No longer available
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #45

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 27,65 g
    Estimate: € 35 / 50
  • #94
    F. Coolsaet

    “Spelende kittens”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd, in vergulde lijst.

    "Playing kittens", a painting, oil on panel, signed F. Coolsaet, in a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #418

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    No longer available
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #355
    Matchbox Models of Yesteryear

    Een lot van 17 Matchbox ‘Models of Yesteryear’. Serie 1978.

    A lot of 17 matchbox 'Models of Yesteryear'. Series 1978.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.

    A hand-knotted carpet, wool and silk.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #142
    Henry Schouten
    Period: 1857-64 - 1927

    “Landschap met schapen, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader met schilderijverlichting, gesigneerd.

    "Landscape with sheep, a painting, oil on canvas in a gilded frame with painting lighting, signed."
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #597
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil door Yan Zoritchak voor Val Saint Lambert.

    A crystal owl by Yan Zoritchak for Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 17.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    No longer available
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #48

    Een zilveren sigarettendoosje. Gemerkt 835. Met een brutogewicht van 100 gram.

    A silver cigarette case. Marked 835. With a gross weight of 100 grams.
    No longer available
    Dim. 8/10 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #110

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,81 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings with diamonds totaling 0.81 ct.
    No longer available
    Dim. 2,89 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #573
    Josée Selmer USA

    Een Signet klarinet van het merk Selmer USA, in kunstof koffertje.

    A Signet clarinet by Selmer USA, in a plastic case.
    No longer available
    Dim. Lengte 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More