Similar lots by type
-
#65Dries Vandenbroeck
“Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.
“Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#95
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/50 -
#67Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/101 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Eau forte. Signée et numérotée 16/101 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#53H. Van de VeldePeriod: 1895-1978
Een paar duinzichtjes, etsen. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat.
Paire de vue des dunes. Eaux fortes. Signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 185.00 €Dim. 14?5 x 21,5 & 10 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#64Wanten
“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 57 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#86
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 110 x 97 cmEstimate: € 200/220 -
#54
“Il caso interessante”. Een ingekleurde gravure.
“Il caso interessante”. Gravure colorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 25/40 -
#77
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#137
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#47F. Van Giel
"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15/25 -
#56Julien Severin
“Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 13 cmEstimate: € 20/25 -
#52Leon Ost
“Sleepschip”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 9/10 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
“Remorqueur”. Eau forte. Signée, numérotée 9/10 et datée ‘86 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#61Johan Luc Jacops
Een lot van vijf etsen. Allen gesigneerd, genummerd en gedateerd.
Lot de cinq eaux fortes. Signées, numérotées, datées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14,5 x 10 - 31,5 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#38
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
“Place Saint-Nicolas à Anvers”. Eau forte en couleur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#88Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#79Monart
“Lachende clown.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
Clown qui rit. Huile sur toile, signée et datée '71 '.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 59 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#166
12 boeken. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Lederen ruggen, in-32. Enige vochtproblemen. En 4 andere.
12 livres. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Dos en cuir, in-32. Quelques traces d’humidité. Et 4 autres.291,9472038,Twee gebeeldhouwd houten ornamentenNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/120 -
#22
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#151
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#128
Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 200/240 -
#24
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#130
Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 300/400 -
#182
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#107
Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
Sculpture africaine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/60 -
#85Frans Warringa
“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#138
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#210
Een wit- en grijsgepatineerd rechthoekig tafeltje.
Petite table rustique rectangulaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 98 x 58 cmEstimate: € 10/15