Other lots by Goebel, Germany
Similar lots by type
-
#189Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#203
Een vrouwen- en een mannenhoofd op zuiltje. Zwartgelakt gietijzer.
Une tête de femme et une tête d'homme sur une colonne. Fonte laquée noire.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:22cmEstimate: € 100/120 -
#4
Luchter van messing en kristal.
Lusre en laiton, cristal et opaline.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#29
Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.
Un poisson en stéatite sculptée et un animal en verre italien coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15/25 -
#165
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#231
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35/45 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#59
Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#100
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#65
Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#148
Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40/60