Other lots by Goebel, Germany
-
#259Goebel, Germany
“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#249Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#247Goebel, Germany
Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#246Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#243Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#238Goebel, Germany
“Jachtfazant”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij drie kleine en een grote. Onderaan gemerkt. Eén gelijmd aan de staart.
"Jachtfazant". Quatre figurines en biscuit multicolore, trois petites et une grande. Marquées en bas. Une collée à la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#170Goebel, Germany
“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#183Porcellane Principe, Capodimonte
“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#189Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#99
“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.
« Sainte Famille », biscuit sous coupole.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h27cm x 22cmEstimate: € 30/40 -
#60
Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Figurine en biscuit blanc, 3 filles avec réparation mineure des dommages à un bras.No longer availableOnline onlyDim. h13,5cm x b13cmEstimate: € 15/25 -
#119Capodimonte
Lot “Capodimonte”, bestaande uit 7 diverse beeldjes.
Lot "Capodimonte", composé de 7 figurines différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h22cmEstimate: € 30/50 -
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#62
Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekeninggemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.
Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h19cm Ø10,5cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.No longer availableOnline onlyDim. h17cm x 23cmEstimate: € 30/40 -
#231
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#89
“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40/50 -
#9
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#63
Een lot bestaande uit een glazen coupe, twee glazen stolpjes waarvan één met een onderzetter en een glazen vaasje. Allen met details van verzilverd metaal.
Lot composé d'une coupe en verre, de deux coupoles en verre dont une avec un sous-verre et d'un vase en verre. Le tout avec des détails en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 14 - 33 cmEstimate: € 35/45 -
#7
Een kruikje en een schenkkannetje van meerkleurig geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Une verseuse et une cruche en grès émaillé multicolore. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8 & 15 cmEstimate: € 20/25 -
#215
Een spiegel met gesculpteerd houten lijst.
Un miroir avec un cadre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 75 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#261
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#193
Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 27 x 19,5Estimate: € 25/35 -
#95
Een decoratief spiegeltje, versierd met steentjes, glas en een vis. Gesigneerd ‘Larouse’.
Un miroir décoratif, décoré de pierres, de verre et d'un poisson. Signé 'Larouse'.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#24Aubin PasquéPeriod: 1903-1981
“Le mariage de l’eau et du feu”. Houtsnede op papier (33 x 36 cm), gesigneerd en genummerd 11/20, “Guerrier, Crète”. Viltstift op papier (15 x 11 cm).Twee kleine schilderijtjes gedateerd 1946 en 1947. “L’affut”. Olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1950.
"Le mariage de l'eau et du feu". Gra vure sur bois sur papier (33 x 36 cm), signée et numérotée 11/20, « Guerrier, Crète ». Feutre sur papier (15 x 11 cm) Deux petits tableaux datés de 1946 et 1947. « L'affut ». Huile sur panneau, signé et daté 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/35