Similar lots by type
-
#150Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#252Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#220Kaiser PorzellanEen porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169GoldimariEen kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#268MärklinEen lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#176Anna Club PlushEen plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#155MakkumEen blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#210Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Mappin & Webb’s, London & SheffieldEen verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -
#236Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#154Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#277Lego 383“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#258“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#242Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
#259“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#264Hema“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#266Dickie, SpielzeugEen radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#226Powell, Bishop & Stonier, StaffordshireEen grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#229Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyDim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#219Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#19Een gepolijste fractie kwarts.
Une fraction polie de quartz.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#20Een zwartgelakt houten cartelklok met handgeschilderd bloemendecor in de geest van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45 -
#28Een lot apothekerspotten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cm - 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
"Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Zwaard afgebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 25 / 40 -
#117Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#290J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285Een glazen fruitschaal op voet in twee delen en een taartschotel van gegoten glas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#214Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableOnline onlyDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120

