#454
Côtes Rocheuses A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 2012 aantal: 5 bt
No longer available -
#38
Lot rode wijn
aantal: 10 bt diverse niveau’s, sommige etiketten geschadigdBarolo D.O.C. Giuseppe Contratto, Canelli M.O. 1970 aantal: 1 bt Barolo Riserva D.O.C. Giacomo Borgogno & Figli, Barolo M.O. 1970 aantal: 2 bt Barolo Riserva D.O.C. Filli Borgogno, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Giovanni Scanavino, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
A. Lignana, Torino M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Grimaldi, Valle Talloria M.O. 1971 aantal: 1 bt Baro(..)
No longer available -
#212
Ch. Brane-Cantenac A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. K. 1977 aantal: 6 bt bn à ms
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#288
Montlouis Demi-Sec Les Batisses A.C. Dom. Deletang & Fils, St-Martin-le-Beau M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#52
Lot rode wijn
aantal: 5 Mag. sommige etiketten beschadigdCh. Lestage A.C. Listrac
M.C. 1983 aantal: 1 Mag. Ch. Les Vergnes A.C. Bordeaux
M.C. 1990 aantal: 2 Mag. Ch. Margüi A.C. Coteaux Varois en Provence
M.C. 2005 aantal: 1 Mag. Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#368
Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1997 aantal: 6 bt
No longer available -
#453
Ch. La Tuilerie des Combes A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#218
Aloxe-Corton A.C. Philibert Moreau, Macon M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#426
Sassicaia D.O.C.G. Bolgheri Tenuta San Guido, Marchesi Incisa Della Rocchetta, Bolgheri M.O. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#92
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt vuile en beschadigde etikettenClos Labarde A.C. St-Emilion grand cru
1967 aantal: 2 bt vlsCh. Canon Lange A.C. Canon-Fronsac
1964 aantal: 2 bt vlsCh. Panet A.C. Côtes Canon-Fronsac
1964 aantal: 2 bt lsCh. La Garde A.C. Graves
1970 aantal: 1 bt msCh. Martinet A.C. St-Emilion grand cru
1953 aantal: 1 bt lsCh. Belle Rose A.C. Pauillac Cru bourgeois
1967 aantal: 2 bt ms
No longer available -
#169
Ch. La Tour Musset Parsac St-Emilion Louis Bogaers, Tilburg M.N 1966 aantal: 5 bt ts à ms, 1 heel vuil etiket