Similar lots by type
-
#266Dickie, Spielzeug
Een radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/30 -
#176Anna Club Plush
Een plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#169Goldimari
Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#179Steiff, Germany
“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#159
Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 30/35 -
#189Steiff, Germany
Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 35 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#252
Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/50 -
#251
Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30/50 -
#258
“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/80 -
#155Makkum
Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 20/30 -
#228
Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20/30 -
#277Lego 383
“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/30 -
#210
Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#242
Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30/35 -
#268Märklin
Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#259
“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/40 -
#262
“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#219
Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#226Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire
Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 35/45 -
#236
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25/40 -
#229
Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#220Kaiser Porzellan
Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#245Mappin & Webb’s, London & Sheffield
Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45/60 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#7
Twee art deco vazen. Gemerkt Royal Dux & Quimper.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 35/40 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#180
Een lot wandelstokken met diverse handvatten waaronder een meeuwenkop, een olifantenkop, een arendskop en een erotische groep. Een met schade en duidelijke restoratie aan het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 120/200 -
#191
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 50/70 -
#80
Een groot metalen milieu de table op spiegel, rijkelijk versierd met bloemen, vruchten, schelpen en twee vrouwenfiguren. Tijdperk art nouveau. Opnieuw te verzilveren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 143.00 €Dim. 22 x 78 x 42 cmEstimate: € 35/50 -
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#145
Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#1
Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.
Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 69 & 35 cmEstimate: € 20/30 -
#285
Een glazen fruitschaal op voet in twee delen en een taartschotel van gegoten glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#30
Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van opschriften. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 40/60