Other lots by Mora
-
#254Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Hoevezicht met paard en kar”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme au char”. Acrylique sur papier. Signé.Dim. 60 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Lezende man op een koertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme lisant dans une cour intérieure”. Huile sur toile. Signée.Dim. 72 x 55 cmEstimate: € 100 / 120
Similar lots by type
-
#452“Plattelandszicht met hooimijten”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘P. Sibille’ & “Papenkasteel te Ukkel” Inkttekening op papier. Gesigneerd ‘Jean Fraiture’.
“Vue de campagne aux meules de foin”. Aquarelle sur papier. Signée P. Sibille et “Papenkasteel te Ukkel”. Dessin à l’encre sur papier. Signé Jean Fraiture.Dim. 35 x 27 & 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49“La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.Dim. 11 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#529Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#44Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#574Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935“Zittend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 47 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#609Vanderzanden“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.Dim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Van Giel“Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#374Raphaël GhislainPeriod: °1928Twee afbeeldingen met rozen en één met paasbloemen. Aquarel op papier. Gemonogrameerd en resp. gedateerd 1974 & 1975.
Deux aquarelles sur papier représentant des roses et une autre des narcisses. Monogrammées et datées respectivement 1974 et 1975.Dim. 28 x 32; 24 x 28 & 34 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#74Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Pastorale”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Pastorale”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.Dim. 15 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#499Janko Mihailovic“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#635Val St. LambertEen grote driehoekige coupe van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Grande coupe triangulaire en cristal rose. Années ‘60. Avec marque.Estimate: € 20 / 40 -
#295Twee 18 karaats wit gouden ringen één met initialen en één met een fantasiesteen.
Deux bagues en or blanc 18 ct dont une aux initiales et une avec une pierre de fantaisie.Dim. 12,10 gEstimate: € 240 / 300 -
#237Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#149Jan Maier“Op de Veluwe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Op de Veluwe”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 33 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een mandje van kleurloos geslepen kristal.
Corbeille en cristal taillé incolore.Dim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#472Piet BekaertPeriod: 1939-2000“Tuin”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerde buiten de plaat 7/130.
“Jardin”. Litho sur papier. Signée et numérotée 7/130 hors planche.Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#600Eikenhouten tweedeurs kast. Onderaan een gesculpteerde lade, daarboven twee deuren met gebeeldhouwde versiering van vazen en guirlandes. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Armoire à deux portes en chêne. Le bas à un tiroir sculpté, plus haut deux portes sculptées de vases et de guirlandes. France, époque Louis XVI.Estimate: € 400 / 600 -
#265Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 et d’un saphir central de ± 0,20 ct.Dim. 1,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#144J. Vander Heyde“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927Dim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale bruine kwarts van ± 5,92 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une quartz centrale de ± 5,92 ct.Dim. 7,20 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#423Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25

