Similar lots by type
-
#526
“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80/120 -
#273
“Herderinnetje”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een houten sokkel. Naar een werk van Auguste Moreau.
“Petite bergère”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en bois. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/140 -
#257Ch. Vleck (?)
“Judith met het hoofd van Holofernes”. Beeld van zamak. Gesigneerd.
Judith et la tête d’Holopherne”. Sculpture en régule. Signé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#497
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#177
Vier diverse karaffen van kleurloos, geslepen kristal, waarvan één met een handvat en één met een verzilverd metalen label “Whiskey” en gemerkt van Saint-Louis. Alle met hun geslepen stop.
Quatre carafes différentes en cristal taillé incolore dont une à anse et une à la plaquette “Whiskey” en métal argenté et avec la marque de Saint-Louis. Chaque pièce avec son bouchon taillé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#103
Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.
Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#305Emporio Armani
Een roestvrij stalen polshorloge met chronometer in origineel etui met documenten.
Montre chronomètre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine avec documents.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#395Tissot en Rodania
Drie verschillende gedragen horloges met lederen polsband.
Trois différentes montres aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#814
“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#826
Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180/200 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#107
Een lot gesteenten, bestaande uit een stuk ruw amethist, drie gepolijste minerale schijven, waarvan één gemonteerd als klokje en een ei.
Lot de minéraux comprenant une pièce d’améthyste, trois pièces polies dont une montée en horloge et un oeuf en marbre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#782Eugène Fehdmer
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 43 x 61 cmEstimate: € 200/300 -
#282Frans Masereel
“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/60