#189
Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1971 aantal: 6 bt ms
No longer available -
#447
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#301
Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 5 bt
No longer available -
#433
Côtes du Rhône A.C. F. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. D. 2010 aantal: 7 bt
No longer available -
#75
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt vts à msCh. La Rivière A.C. Fronsac
M.C. 1967 aantal: 1 bt Ch. La Rivière A.C. Fronsac
M.C. 1971 aantal: 2 bt Ch. La Rivière A.C. Fronsac
M.C. 1978 aantal: 3 bt
No longer available -
#204
Ch. Curé Bon La Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. K. 1974 aantal: 6 bt ts
No longer available -
Clos Floridene A.C. Graves
M.C. O.K. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#275
Ch. Saint-Agrèves A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#74
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1960 aantal: 1 bt etiket getapedCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1962 aantal: 1 bt ls, capsule beschadigdCh. Bel Air Marquis d’Aligre A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur exceptionnel M.C. 1966 aantal: 1 bt ms, etiket gevlektCh. de Pez A.C. St-Estèphe
M.C. 1967 aantal: 1 bt ms, etiket gescheurdCh. Ferrière A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1967 aantal: (..)
No longer available -
#448
Ch. La Garde A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#270
Ch. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt