Similar lots by type
-
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#175
“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Living room scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
A lot of bric-a-brac consisting of an antique pulley and a wash tub. -
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark. -
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
A cut crystal coupe with floral decoration. -
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
A lot of vintage children's tableware consisting of 2 warming plates, 4 plates, and a cup. Arzberg, Limoges, and Benraad. -
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.
A lot of 2 Arabian daggers. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#180
“Anglia, Scotia et Hibernia” & “The Kingdome of Scotland”. Een paar geografische kaarten op papier.
"Anglia, Scotia et Hibernia" & "The Kingdome of Scotland". A pair of geographical maps on paper. -
#226
Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
A ruby-red glass vase with fauna and flora in the decor, frosted glass. -
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.
A lot of various Asian items, including a bronze Thai figurine, Old Wise, finely carved from bone, 2 goddesses in woodcarving from Bali, and a Buddha head in lava stone. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.