Similar lots by type
-
#545Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360 / 400 -
#360Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#589Capodimonte“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#62Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#677Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#763Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360 / 380 -
#515“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#284“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#396Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391“Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.
Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Sculpture en bois africaine. Songye.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 160 -
#758Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.
Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#593Een hertenstier van donkergepatineerd brons.
Cerf en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400 / 450 -
#680Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#587Carla Kamphuis-Meijer“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#607Carla Kamphuis-Meijer“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#84Jan De Laet“Stilleven met rozen en juwelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses et bijoux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#561Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.
Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#522Hubert De Vries“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#569Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Weelde”. Gouache op Steinbach. Gesigneerd.
“Composition”. Gouache sur Steinbach. Signée.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#654Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#548Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#316Een eikenhouten koffer.
Coffre en chêne.No longer availableDim. B 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299Twee houten speculaasplanken en een metalen chocoladevorm.
Deux moules de speculoos en bois et un moule de chocolat en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#186Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout met onderaan drie laden en bovenaan een glas-in-looddeur.
Vitrine en chêne sculpté. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à une porte aux vitraux.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 100 / 160 -
#475Een blauw en wit bord met palmendecor. Omstreeks 1900.
Plat en pâte tendre bleue et blanche avec un décor de palmiers à la chinoise. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#629Een églomisé met afbeelding van de Moeder Gods. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘72.
Eglomisé représentant la Mère de Dieu. Illisiblement signé et daté ‘72.No longer availableDim. 36 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220

