Other lots in this auction
-
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#431
Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.
Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.No longer availableDim. h: 41 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#520
Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#72Geerinckx
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#100
Een 18 K witgouden ketting en hanger van wit goud op zilver uit de Belle Epoque, bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. peridot en parels.
Un collier et un pendentif en or blanc 18K en or blanc sur argent Belle Epoque, sertis de petits diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. péridot et perles.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 800/1000 -
#232
Een fantasie presenteervitrine met betrekking tot motorrijden.
Une vitrine fantastique liée à la moto.No longer availableDim. 34 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#127
“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#158
Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/500 -
#540
Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Lanterne de vestibule en bronze avec verre à facettes.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#459
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#549Fischertechnik
Een lot van acht bouwdozen en acht aanvullende sets, evenals een electromechanicaset en een bouwplaat. Met bijbehorende instructieboekjes en clubfolders. Duitsland, jaren ‘70.
Un lot de huit kits de construction et huit kits supplémentaires, ainsi qu'un kit électromécanique et une plaque de construction. Avec des livrets d'instructions et des brochures du club. Allemagne, années 1970.No longer availableEstimate: € 80/120