#78J. van Lennep‘De roos van Dekama.’ Boek met fotogravures van Ch. Rochussen. Midden 19e eeuw (opgedragen aan koning Willem III). Rug beschadigd.
#158Interieur. Olie op doek. Getekend; F Rooseau.
Interior. Oil on canvas. Signed; F Rooseau.No longer availableOnline onlyDim. 51.5/62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#27Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#163Silhouettekening van een man met bril.
#92Porseleinen bordje gedecoreerd met bloemen en insecten. Draagt het Meissener merk.
Porcelain plate decorated with flowers and insects. Bears the Meissen mark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#87Een lot strips van de reeks Piet Pienter en Bert Bibber. Nr 1 tot en met 40.
#196Een spiegeltje met eikenhouten kader en één lade.
#140‘Heidezicht met donkere wolken’ Olieverf op paneel. Niet getekend.
#68Set van twee krijttekeningen, sneeuwlandschap en dorpszicht.
#161‘Vismarkt te Brugge’. Ingekleurde ets. Onleesbaar gesigneerd.
"Fish Market in Bruges". Colored etching. Signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 26/20 cmEstimate: € 15 / 20