#19Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een oude kan, rood en geel koper, met deksel.
An old jug, red and yellow copper, with lid.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 20 -
#65Een lot van 2 vazen van Chinees porselein, famille verte.
#81Dekselvaas van Chinees porselein, famille rose. Herstelling aan het deksel.
#191Een lot bestaande uit 2 paar oude schoenmallen.
#131R. Faure“Heidezicht”, aquarel op papier, gesigneerd R. Faure.
#165Een blauw geglazuurde aardewerken bloempot.
#35Een gesculpteerd houten polychroom wapenschild.
A carved wooden polychrome coat of arms.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#212Albert Geudens“Interieur van het Brouwershuis”. KLeurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
#12Lot van twee Aziatische decoratievoorwerpen. Een lakvaas en een uitgestoken beker van bamboe.
#139Een lot van 4 heiligenbeelden, 2 plaasteren en 2 uit biscuit.
A lot of 4 religious statues, 2 plaster and 2 biscuit.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 30 / 40