Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.

“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.

“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.
Online only
Dim. 17 x 22 cm
SKU: 2104200254.
Category: Grafiek.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #254
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #380

    Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.

    Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #246

    ‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.

    Een Chromolitho uit de XIX de eeuw

    ”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #126
    Armand Apol

    “Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.

    ”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20,5.
    Estimate: € 30 / 40
  • #162
    Louis Peeters
    Period: 1876-1964

    “Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    ”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #94
    Julien Van Santen

    “Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.

    ”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #166
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.

    ”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82

    “Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.

    ”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een lot van vier oude gravures.

    Un lot de quatre anciennes gravures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 - 38 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Juliaan Severin

    “Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.

    "Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 38,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #352

    “Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.

    ”Christus auf Golgotha”. Une gravure en couleurs et impression en or. +- 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    Mario Brunetti
    Period: 1907 - 1995

    “Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.

    ”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #29

    “Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.

    "Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #96
    Marie Rosalie Bertaud

    Een paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.

    Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58,5 x 48 cm
    Estimate: € 140 / 200

Other lots in this auction

  • #53

    Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.

    Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #223

    Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.

    Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 - 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112

    “Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.

    ”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 40 en 22 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #277

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #255

    Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een leeuw op een rots. Mogelijk Amphora.

    Un vase en porcelaine polychrome sous forme de lion sur un rocher. Amphora possible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #86

    Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.

    Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #111

    Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.

    Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #11
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #77

    Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.

    Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #328

    Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.

    Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #375

    Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.

    Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #235

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More