Similar lots by type
-
#688
Een Japanse theaterpop in een kleine vitrine. Handjes en gezicht van gofun (gemalen oesterschelpen).
Poupée de théâtre japonaise dans une petite vitrine. Mains et visage en gofun (coquilles d’huîtres moulues).No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#153
Een waaier met ivoren montuur en versierd met een romantisch tafereel, een verguld floraal decor en een spiegeltje op het eerste fragment. Model “plumetti”. XIXde eeuw.
Eventail en ivoire décoré d’une scène romantique et de fleurs dorées. La première partie ornée d’un petit miroir. Modèle plumetti, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#69
Een wijwatervat van email champlevé op geelkoper met bloemendecor en centraal een plaquette van de Heilige Maagd. Gemonteerd op een marmeren plaatje.
Bénitier en émail champlevé sur cuivre jaune à décor de fleurs. Plaquette centrale représente la Ste-Vierge. Monté sur une plaquette de marbre.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 50/70 -
#92
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#304
Een lijstje uit een nonnenkamer, met als achtergrond een XVIIIde eeuwse gravure, bestaande uit twee verzegelde hosties in wassen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria, een rozenkrans, een hartvormig medaillon van paars glas met binnenin een reliek, enkele drukwerken op katoen en gedroogde bloemen.
Cadre en bois sculpté de chambre de nonne. Fond gravure du XVIIIe siècle “Cibavit Illum Dominus”. Surmontée de deux morceaux d’hosties scellées dans un moulage de cire avec relief: Jésus et Marie portant respectivement les dates de 1905 et 1915. Chapelet en nacre, médaillon en coeur de verre mauve où trône ne relique, quelques imprimés sur coton et des fleurs séchées.No longer availableDim. 36 x 29,5 cmEstimate: € 80/100 -
#673
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20/25 -
#678
Twee kalligrafische penselen waarvan één met benen handvat met afbeeldingen uit de dierenriem en één met gesculpteerd houten handvat.
Deux pinceaux à calligraphie dont un en os aux illustrations du zodiaque, l’autre en bois sculpté.No longer availableDim. 75 en 36 cmEstimate: € 20/25 -
#128
Een verzameling vlinders in twee lijstjes met o.a. een Caligo idonémus, een Trogonoptera Brookiana en een Leuconoe Gordina.
Collection de papillons dans deux cadres contenant e.a. le Caligo Idonémus, le papillon hibou, le Trogonoptera Brookiana et le Leuconoe Gordina.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#49
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een ezeltje.
Tirelire en fonte en forme d’un petit âne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#273
Een verzameling tropische vlinders in drie lijstjes met gebombeerd glas.
Collection de papillons des tropiques dans trois cadres aux verres bombés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#158
Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#467
Een bovenkaak van een zaagvis op houten sokkel.
Scie d’un poisson scie. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 110/130 -
#533
Twee Engelse bowls of koersballen van hout, afgewerkt met ivoor.
Deux balles anglais en bois, orné d’ivoire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#263
Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40/50 -
#611
Een theeblok van verpulverde zwarte thee en vroeger gebruikt als betaalmiddel.
Balle de thé noir, anciennement utilisée comme argent.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#560
Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.
Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.No longer availableEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#139
“De watermolen”. Olieverf op karton. Toegeschreven aan Hip. Boulenger.
“Le moulin à eau”. Huile sur carton. Attribué à Hippolyte Boulenger.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#257Val St. Lambert
Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#388Capodimonte
Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#409Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Twee eikenhouten karntonnen, waarvan één onvolledig. We voegen er nog een derde eikenhouten tonnetje aan toe.
Deux barattes en chêne dont une incomplète. Nous ajoutons un troisième fût plus petit, également en chêne.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#518
Een vaas van celadonkleurig porselein met een plantendecor in reliëf versierd. Naar de Yuan-dynastie.
Vase en porcelaine céladon à décor de plantes en relief. D’après les exemples Yuan.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 420/480 -
#630
Een lot van acht kleine klokjes in diverse uitvoeringen en materialen? Enkele slingers manco.
Lot de huit petites pendules différentes. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#199André Rinskopf
“Bouw van een kathedraal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Construction d’une cathédrale”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 590/80 -
#547
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een schildpad.
Netsuké en ivoire taillé en forme de tortue.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van dolfijnen bezet met lapis lazuli en smaragd.
Bague en or jaune 18 ct en forme de dauphins sertie de lapis lazuli et d’émeraude.No longer availableDim. 10,33 gEstimate: € 400/500 -
#93
Een lot oude speelkaarten, waaronder proefdrukken.
Lot de cartes à jeux dont des essais.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#473
Fô-hond van gesculpteerd ivoor. Eerste helft van de XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Chien de pho en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 150/200